Ela Yayla (2013)

Yunanistan'da ki Erasmus Öğrenci Değişim Programı Deneyimim;
Üniversite eğitimimin son senesinde,  Erasmus öğrencisi olarak Atina Ziraat Üniversitesi'ndeydim ve aynı zamanda Yunanca öğrenmek için EILC dersleri aldım.
Öncelikle söylemeliyim ki Atina'da geçirdiğim son 7-8 ay hayatımdaki en iyi zamanlardı. Çok eğlenceli ve bizimkine çok yakın bir kültürü tanımak, farklı ülkelerden benimle aynı deneyimi paylaşan öğrencilerle tanışmak ve diğer Avrupa ülkeleri'ni ziyaret edrek kendimi geliştirmek  Erasmus programının bana sağladığı büyük fırsatlardan sadece birkaçıydı. 
Umarım bu programa katılan herkes benim kadar eğlenceli ve faydalı deniyimler kazanır.
 

Sümeyra Duyar (2012)

Erasmus programını Yunanistan da yaptım. İngilizce mi geliştirme, farklı kültürler tanıma ve farklı kültürlerden bir çok arkadaş edinme fırsatını tanıdı. Eğitimim ve sosyal  hayatım için müthiş bir deneyim  tattım. Mükemmel geçen bir erasmus dönemimden sonra  rahatlıkla, herkesin yapması  gereken eğitim programı olduğunu söyleyebilirim

Onur Demirel (2012)

Erasmus programına Polonyanın Bydgoszcz şehrinde katıldım. Harika bir deneyimdi. Avrupa'nın bir çok yerini gezerek, bir sürü yeni arkdaş edindim, herkesin bu mükemmel deneyimi yaşamasını tavsiye ederim…

 

 

Furkan Turan (2008)

 

2008 - 2009 güz döneminde Erasmus öğrenci değişim programı sayesinde Almanya'nın Bonn Üniversitesinde  eğitim aldım. Bu sayede bir çok kültürden insanlar ile tanışma, farklı ülkeleri ziyaret etme ve kendime artı bir donanım sağlama fırsatım oldu. Benzersiz bir deneyim olup, bir insanın kendisine hayatı boyunca verebileceği en güzel hediyelerden biri olarak Erasmus programına katılmanızı öneririm.